רוצים לקבל ממני מייל שאשכרה תפתחו, תקראו ותשתמשו בו? הכניסו את המייל והצטרפו למעל 2,000 בעלי עסקים שמקבלים ממני מיילים. מבטיחה לא להציף את תיבת המייל שלכם!

בואו לקרוא עוד פוסטים שכתבתי על שיווק ולצפות בסרטונים

ארבע אחיות

מי שכבר הצליח לבנות בעצמו מהלך שיווקי מעולה, כזה שמושך אליו רק את הלקוחות המושלמים ולא את כל השאר, יודע שזה תהליך שלם ולא רגע אחד.

צריך לבחור את השירות או המוצר שרוצים לשווק עכשיו, אחר כך חייבים לדייק מה כוללת ההצעה שלי ואיך אני הולכת להציג אותה, ואז מגיע השלב לבחור למי לפנות ובאיזו שפה. ובדיוק שחשבנו שסיימנו, אנחנו מבינים שעכשיו צריך לבחור את הדרך בה אני הולכת לפרסם את זה.
כל אלו מחייבים אותי לעצור, לתכנן ולשבת עם עצמי בכל פעם שאני בוחרת לפרסם ולשווק את העסק שלי.

בתהליך הזה יש כמה משתתפות קבועות וקרובות. ארבע אחיות משלימות שמנהלות דיון קולני ותוסס בכל פעם מחדש. אלו ארבע הבנות שמרכיבות אותי. רק לאחר שאני מאפשרת לעצמי להקשיב לכל אחת מהן ולהיות מוכנה לדון איתן, אני יכולה להרגיש שלמה, בטוחה ומוכנה. לכל אחת מהן תפקיד חשוב וקריטי בהצלחת המהלך. הן כולן באותו גיל וכולן דעתניות. חלק מעדיפות את אסטרטגית הטון השקט וחלק פשוט צועקות את מה שמתחשק להן, ולכולם מקום ותפקיד בדיון החשוב הזה. ובזכותן התהליך הזה מרגש אותי ומאפשר לי לצמוח ולעוף.

פעם הייתי מנסה להתעלם מהן. הייתי מנסה לדלג מעל ולהגיע ישירות לתכלס. יאללה, בואי נבנה קמפיין בפייסבוק, בואי נעשה עוד דף נחיתה, בואי נתפרץ לעוד שיתוף פעולה. בלי להבין מה נכון לי באמת, מבלי להתחשב בכל הגופים שבי, בלי לאפשר ליקום לעזור לי ולבחור עבורי את הדרך הנכונה לי ביותר. ואז, קרה משהו ובחרתי לעצור. חשבתי שזה קרה במקרה. אבל זה הדבר הכי לא מקרי שקרה לי בחיים. כי זה שינה את חיי. וממש כמו בארץ הפלאות, נתגלתה בפניי דלת קסומה שהובילה אותי לדרך חדשה.  למדתי להקשיב לכל הקולות שבתוכי שעוזרים לי לדייק את הדרך שלי. הדרך שהיא רק שלי. זו הדרך שאני בוחרת לפעול מול עצמי, לעבוד מול הלקוחות שלי, זו הדרך הכי נכונה לי לשווק את העסק שלי.

הראשונה שמתמידה לקפוץ היא הרשעית. זו שמייד שולפת את אלבום התמונות עם כל הכשלונות והפאדיחות. מתאמצת להזכיר לי את חוסר הביטחון שהעזתי לשכוח לכמה שעות, את הקולות ששמעתי אי שם בילדות ואת כל הסיבות למה לא. למה זה לא מגיע לי ולמה אני לא מספיק טובה ולמה זה לא יצליח. היא רוצה להגן עליי, או לפחות זה התירוץ שהיא משתמשת כשמנסים להתנפל עליה ולבטל אותה. אני מכבדת אותה ונעזרת בה בשביל לדייק. להבין עם עצמי מה בדיוק אני הולכת להציע.
בזכותה אני מקצועית וברורה יותר.


אחריה מגיעה זו שלא ממש יודעת לשאול
. לצערה היא עברה כבר מזמן את ימי השיא שלה ובכל זאת מגיעה לה להשמיע את קולה. שמזכיר לי את מי שהייתי פעם. לפני שגיליתי את העוצמה בשאלה. מנסה להחזיר אותי לימים שהתביישתי. שלא ידעתי בכלל מאיפה להתחיל ובמה לבחור. לתקופה שהיום פשוט היה חולף ומסתיים לו ולא הייתי מספיקה לעשות ולהגשים. לימים שניסיתי להרשים בידע שלי ורק רציתי לשדר ביטחון וחוזק. היום כבר לימדתי את עצמי לשאול הכל בלי להתחשב בכל הגבות הגבוהות. היא שם בכל פעם שאני מעיזה. 
התפקיד שלה הוא להזכיר לי להמשיך לשאול הכל.

את האחות התמימה אני אוהבת במיוחד. אולי הכי מכולן. בלעדיה לא היה קיים דבר ביקום מבחינתי. ללא התמימות שלה לא היו חלומות ולא הייתה אהבה. האחות התמימה שולחת מבט אחד עמוק וזה מספיק לי בשביל להבין לאן אפשר לעוף אם רק מאמינים בשפע ונתינה ואהבה. האחות הלבנה הזו באמת מאמינה שמספיק רק להאמין. וזה עובד לה. וזה ממש מעצבן לפעמים לראות כמה זה קל לה. כמה היא לא מנסה אפילו להתאמץ. וכל מה שהיא רוצה פשוט נוחת לה על כף היד. ואני מכירה אותה, היא אחות רגילה. רק כזו שלעולם לא וויתרה על התמימות. היא מזכירה לי שפעם גם אני הייתי שם. היא מאירה לי את הדרך ועוזרת לי להאמין בי ברגעים הקשים. אני לעולם לא אהיה תמימה ונקייה כמוה. עם זה השלמתי. אבל גם חלק מזה מספיק לי.

התפקיד שלה הוא לאפשר לי לתת קפיצה מדי פעם לזמן בו הכל היה טוב ומדויק לי. כי זה המקום הכי נכון לפעול ממנו.


אחרונה מגיעה האחות הגדולה החכמה
. זו שתמיד יודעת מה להגיד ותמיד יודעת מה הדבר הנכון לעשות. היא לימדה אותי לשתוק ולדבר ולזכור את כל אותם דברים שאני טובה בהם. מזכירה לי להפסיק להקטין אותי ולחדול להעצים את האחרים. יש לה מזוודה ענקית עם המון תעודות והמלצות והיא תמיד מזכירה לי מה עברתי וכמה הצלחתי, ואת כל הפעמים שידעתי לעזור לאחרים להצליח. היא מפקסת אותי ועוזרת לי להוציא לפועל את כל אותם מהלכים שנראו לי בתחילת הדרך בלתי אפשריים. היא מזכירה לי את כל מה שכבר עשיתי לאורך כל הדרך ונושפת לי רוח בדיוק ברגע הנכון. היא מזכירה לי לנוח ולשחק ולהתבטל. והיא מזכירה לי להספיק ולהתאמץ. ובלילה, היא המגדלור שלי.


בכל פעם שאני מתיישבת לכתוב פוסט בבלוג או בפייסבוק או בחלום שלי, הן כולם מתייצבות ועוזרות לי לכתוב את הפוסט שהוא רק שלי
. שהוא לא דומה לאף פוסט שיועצת שיווק אחרת כתבה אותו. והחלום שלי הוא ללמד אותך להקשיב לארבעת האחיות שלך ולאפשר להן לתת לך את כל הידע והחכמה שאת רוצה. אני מאמינה שזה יכול לעזור לך להתחבר לעצמך, לעסק שלך ולשיווק שלו. רוצה לנסות לעשות את זה ביחד? 

בתהליך איתי נכיר את ארבעת האחיות שלך, נלמד מהן ולבקש לשתף אותן בתהליך השיווק של העסק שלך. ביחד נבנה לך תשתית שיווקית שמתאימה בול לך, לעסק שלך וללקוחות שלך. לאורך כל הדרך אלמד אותך איך לבנות מהלך שיווקי שלם, אפקטיבי ומדויק שיגרום לך להתאהב בשיווק העסק שלך. מוזמנת לבחור את המסלול שמתאים לך.

רגע של פריחה.
זו השנה הראשונה שהבלוג שלי חוגג את חג האביב! וזו הזדמנות נהדרת להודות ליונית צוק המדהימה שבזכותה הבלוג הזה נולד וגדל ומשמש לי ולמילים שבי בית מושלם. 

מאחלת לכולכם חג אביב שמח עם המון טיולים ובילויים ומוזיקה טובה.

הפוסט הזה נכתב במסגרת בלוג הופ בנושא הוא ארבעת האחים – חכם, רשע, תם , צדיק בעולם הבלוגים לקראת פסח. מוזמנים לקרוא את שאר הפוסטים שנכתבו בדיוק על אותו נושא אבל מזווית כל כך שונה:

נורית בן משה מהבלוג מנהילוג כתבה את הפוסט: “על 4 אחים מנהלים”

אסנת ברק מהבלוג Raw Materials כתבה את הפוסט: “כנגד 4 הבנות – או שאולי בעד?”

חגית בן אליעזר מהבלוג ילדתי שלי – אמנות האין כתבה את הפוסט: “על מסיכות וחגים”

אסנת חן מהבלוג צמיחה והתפתחות אישית כתבה את הפוסט: “על 4 האחים ועל ערכת קומיקס לחג”

מאיה פולק מהבלוג מאיה פולק יועצת שינה | דכאון אחרי לידה | מדריכת הורים כתבה את הפוסט: “ארבעה בנים ואמא”

ריבי לוי הולצמן מהבלוג Kalinka Live uniquely כתבה את הפוסט: “על ארבע בנות ומוזה אחת”

עינב קנלו מהבלוג להתחיל מחדש כתבה את הפוסט: “כנגד ארבעה בנים דיברה התורה וכל אחד התבונן במציאות אחרת”

אורטל הרפז מהבלוג Ortal’s food health life כתבה את הפוסט: “מה לי ולאוכל בריא ואיך כל זה קשור לארבעת הבנים”

יונית צוק הבלוגריסטית כתבה את הפוסט: “ארבעת האחים באגדה הבלוגית”

ולקינוח – ויקי גורשטיין מהבלוג טעמים מכל העולם כתבה את הפוסט: “על ארבעת האחים במטבח הלטיני”

אשמח לשמוע על ארבע האחיות שמתגוררות בכם, איך מתנהל הדיון הזה אצלכם?

רוצים להתייעץ איתי? תשאירו את הפרטים ואחזור אליכם בשמחה

תגובות פייסבוק

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה אנחנו יכולים לעשות עבורך?

דף נחיתה ממיר

הרשמה בטופס בדף הנחיתה המקצועי שלכם תהפוך גולש אנונימי ללקוח פוטנציאלי שמתעניין בשירות או במוצר שלכם.

אתר עסקי שיווקי

כשמישהו מקבל עליכם המלצה חמה, או מחפש את השירות / המוצר שלכם – בשני המקרים אתם רוצים שהוא יגיע לאתר שלכם.

אסטרטגיית שיווק

הרבה יותר קל ואפקטיבי לשווק את העסק שלך בעזרת תכנית אסטרטגית שעוזרת לקבל תוצאות טובות ומאפשרת למידה ושיפור תמידי.

אוטומציה שיווקית

כל פעולה שקשורה לשיווק / מכירות / ניהול העסק שאתם עושים יותר מפעם אחת והייתם רוצים לוותר עליו – זה המקום להכניס אוטומציה לעסק.
דילוג לתוכן