אודות

קצת עליי

אני לילך שוסטר – יועצת שיווק ומלווה בעלי עסקים בכל הקשור לשיווק ופרסום העסק שלהם. בשנים האחרונות אני גרה בבנימינה, אמא לעומר ואסף ונשואה לאלון החבר הכי טוב שלי והשותף העסקי שלי. אני אוהבת ללמוד ולעשות דברים חדשים, אבל אני צריכה להבין בדיוק למה, כמה ואיך לפני שאני מתיישבת בכיסא של הנהג.
היום אני יודעת שקוראים לזה אסטרטגיה.
בכל פעם שאני בוחרת לעשות קפיצה עסקית אני מוצאת לי אשת מקצוע שאני סומכת עליה שתלווה אותי, תנחה אותי, ותאפשר לי למצוא את הדרך שלי.

וזה מה שאני אוהבת לעשות עם אנשים שבחרו להיות בעלי עסקים. לעשות להם סדר בראש ועל הנייר, וללמד אותם למצוא את הדרך שהכי נכונה עבורם, וללוות אותם בשיווק העסק המדהים שלהם. זה יכול להיות בבניית האתר או דף הנחיתה החדש שלכם, זה יכול להיות פרסום ממומן בפייסבוק או שיווק בעזרת רשימות תפוצה או הרצאה. כל ערוץ שיווק שמתאים לכם, לעסק שלכם וללקוחות שלכם.

אני אוהבת לעבוד עם בעלי עסקים שהם ממש מעולים במה שהם עושים, ורק חסרים להם עוד לקוחות מרוצים.

קצת עליו

מאחורי הקלעים (או יותר נכון מאחורי המסך) יושב אלון בן זוגי היקר, מעצב גרפי ומתכנת, שמלווה את כל הלקוחות שלנו בצורה ישירה או עקיפה. אלון אחראי על כל עולם הנראות של השיווק שלכם ותורם מניסיונו הרב (מעל 25 שנה!) של ליווי השיווק והפרסום של עסקים קטנים ובינוניים. 

ביחד אנחנו לומדים, מנתחים, מפרים אחד את השני, מתווכחים, מסכימים, ונותנים לכם 2 מוחות שונים שחושבים על העסק שלכם.

במשרד שלנו תוכלו לקבל מגוון שירותים שקשורים לשיווק ופרסום העסק שלכם. אנחנו מאמינים בשירות מקצועי, מהיר, זמין, כנה, נעים, ישיר ופתוח. 

מה אנחנו יכולים לעשות עבורך?

דף נחיתה ממיר

הרשמה בטופס בדף הנחיתה המקצועי שלכם תהפוך גולש אנונימי ללקוח פוטנציאלי שמתעניין בשירות או במוצר שלכם.

אתר עסקי שיווקי

כשמישהו מקבל עליכם המלצה חמה, או מחפש את השירות / המוצר שלכם – בשני המקרים אתם רוצים שהוא יגיע לאתר שלכם.

אסטרטגיית שיווק

הרבה יותר קל ואפקטיבי לשווק את העסק שלך בעזרת תכנית אסטרטגית שעוזרת לקבל תוצאות טובות ומאפשרת למידה ושיפור תמידי.

אוטומציה שיווקית

כל פעולה שקשורה לשיווק / מכירות / ניהול העסק שאתם עושים יותר מפעם אחת והייתם רוצים לוותר עליו – זה המקום להכניס אוטומציה לעסק.