שירות מדליק

בניית אתר וורדפרס מעוצב

גם במקרה שמישהו מחפש אתכם ספציפית (אחרי שקיבל עליכם המלצה), וגם במקרה של לקוח שמחפש את מה שיש לכם להציע לפני ששמע עליכם, בשני המקרים אתם רוצים שהוא יגיע לאתר שלכם. ואלו 2 סיבות מעולות לעשות אתר.

מה זה אתר וורדפרס מעוצב?

טוב, אין מצב שיש מישהו שלא יודע מה זה אתר! יש אתרי תדמית פשוטים שמכילים כמה עמודים ונותנים את המידע הדרוש, יש אתרים הכוללים חנויות של מוצרים פיזיים או דיגיטלים. יש הרבה סוגים של אתרים, אנחנו מתמחים באתרים לעסקים קטנים בינוניים. אתרים שמאפשרים ללקוחות שלכם להכיר אתכם, להתרשם מהשירותים שלכם, להבין מה אתם מציעים לו ולהחליט אם זה מתאים לו או לא. גם המבנה וגם העיצוב של האתר שלכם מותאם לצרכים שלכם ושל הלקוחות שלכם.

למי מתאים אתר עסקי?

לכולם! פעם לפני כמה שנים עוד האמנתי שיש עסקים שלא צריכים אתר. היום אני מבינה שטעיתי. שאין עסק שלא יכול ליהנות מהיתרונות של אתר עסקי.
אם אתם מתסכלים קדימה לעוד 5 שנים, ועדיין מאמינים ובטוחים שתהיו באותו עסק, אני ממליצה לכם לבנות אתר.
אתר זה חלון הראווה של העסק שלכם. הוא משמש לכם בית בתוכו נמצאים כל השירותים שלכם, כל המידע שהלקוחות הפוטנציאלים שלכם מחפשים, וכל התכנים שאתם רוצים להפיץ.
ולכן, קשה לי מאוד למצוא עסק שלא כדאי שיהיה לו אתר.
אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם בפייסבוק, בגוגל, או בכל ערוץ דיגיטלי אחר, ולהיות נוכחים ברחבי הרשת, תבנו לכם בית לעסק.

מה השירות כולל?

שלב 1
שיחת היכרות – נשמע מה אתה צריך ונספר לך איזה אתר אנחנו ממליצים לך לעסק שלך.

שלב 2
הכנת החומרים. ביחד נחליט אילו חומרים תרצה שיכנסו לאתר שלך. אעזור לך לאסוף ולכתוב את החומרים ואלווה אותך עד להשלמת החומרים הדרושים.

שלב 3
הכנת סקיצה ראשונית לאתר. אחרי שכל החומרים (טקסטים, תמונות, סרטונים וכו’) נתחיל לבנות סקיצה ראשונה שתתן לך הצצה ראשונה לאתר החדש שלך. הסקיצה נבנית לאחר שלמדנו את הטעם העיצובי שלך ואת הצרכים העסקיים שלך.

שלב 4
 אישור הסקיצה ובניית האתר השלם. לאחר שאישרת לנו את הסקיצה הראשונה ניגש לעבודת הבנייה והעיצוב של האתר העסקי שלך.

שלב 5
אישור האתר ושינויים סופיים במידת הצורך. לאחר שהאתר שלך מוכן, נשלח לך אותו לבדיקה. במידה ויש צורך בתיקונים ושינויים אנחנו נעמוד לרשותך. לאחר סיום שלב התיקונים, תוכל להתחיל לפרסם ולשווק את העסק שלך בעזרת האתר החדש שלך.

שלב 6
לימוד ניהול האתר. במידה ותבחר תוכל ללמוד לנהל את התוכן באתר שלך. השירות שלנו כולל לימוד מערכת הניהול. זה יאפשר לך להעלות תכנים לאתר שלך בעתיד ללא צורך באיש מקצוע. זה מתאים למי שמנהל בלוג או מעלה תכנים בצורה שוטפת לאתר שלו.

מחירים

אנחנו מאמינים שכל עסק צריך ליהנות מנוכחות דיגיטלית מקצועית ושיווקית, ויוכל להרשות לעצמו אתר, לכן המחירים שלנו מותאמים לכל עסק. (המחיר הסופי משתנה כמובן בהתאם לצרכים המדויקים של כל עסק).
המחיר לאתר עסקי מעוצב הכולל דף הבית, צור קשר, אודות, לשונית שירותים ובלוג עולה – 6,900 ₪.

רוצים שנעשה לכם סדר ונעזור לכם להבין מה מתאים לכם?

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם ולעזור לכם להיכנס לפוקוס
ולהתחיל לשווק את העסק שלכם בדרך שמתאימה לכם.

מתאים לכם שיחת פוקוס במתנה?

בכל שאלה אתם מזומנים להתקשר ואשמח לשוחח איתכם:

מה עוד אנחנו יודעים לעשות?

אתרים מעוצבים בוורדפרס

בניית דפי נחיתה מעוצבים

עיצוב גרפי לעסקים

ייעוץ אסטרטגי

הרצאות/סדנאות

קורס שיווק

ליווי שיווקי