הרצאות

"בניית תכנית שיווק שנתית"

על מה ההרצאה?

“צריך לשווק במיילים”, “כדאי להיות ברשתות החברתיות”, “ברור שצריך לבנות אתר ולקדם אותו”… כל כך הרבה דברים ש”צריך” לעשות. אבל רגע, שנייה, לאן כל זה הולך. למה אנחנו עושים את זה ומה אנחנו באמת רוצים ויכולים להשיג בעזרת המהלך הזה.

בלי אסטרטגית שיווק אין לכם אפשרות לתכנן את מהלכי השיווק שלכם, אין לכם אפשרות לבחון את היעילות שלהם ובטח אין לכם אפשרות לדעת אם השגתם את המטרות השיווקיות שלכם.
ללא תכנית שיווק (רבעונית/ שנתית / חודשים) מאוד קשה לשווק את העסק בצורה אפקטיבית. ואז בפועל מה שקורה זה שאתם משווקים על פי תחושת בטן או עצה שקיבלתם מחברה טובה. וזה אף פעם לא באמת מצליח.

 

איך נולדה ההרצאה?

במהלך השנים שאני מלווה בעלי עסקים ואת העסק של עצמי, גיליתי שבלי תכנית שיווק אין שום אפשרות לתכנן, ליישם ולבחון את השיווק בצורה אפקטיבית. תכנית שיווק מגדירה את הכיוון שאליו אתם רוצים לשוט, ועוזרת לכם להגיע ליעד שלכם. תכנית השיווק נותנת לכם חופש וביטחון לשווק את העסק בצורה רציפה ומחושבת, ולא לפעול בצורה אימפולסיבית וחובבנית.
אז בניתי את הכלי לבניית תכנית שיווק לעסקים. וזה לא משנה גודל העסק. תכנית השיווק תעזור לכם להגדיר את תקציב השיווק ולהבין מה היעדים הראליים שניתן להשיג בעזרת התקציב שהוחלט.

 

למי מתאימה ההרצאה?

לבעלי עסקים שלא רוצים לבזבז זמן, אנרגיה ותקציב, מבינים שהם צריכים לבנות תכנית שיווק שנתית. תכנית ריאלית ברורה ומדויקת. בתכנית השיווק תדעו באילו ערוצים לפעול, למה בחרתם בערוצים האלו, מה אפשר להשיג בעזרת הפעולות האלה, מה אי אפשר להשיג, ואיך לייעל את התהליך ולקבל תוצאות אופטימליות.
ההרצאה מיועדת לבעלי עסקים, מנהלים, מנהלי שיווק שרוצים לעבוד על פי תכנית מסודרת ולא “לזרום” בשיווק העסק שלהם. היא מותאמת לבעלי עסקים עם ניסיון שיודעים מה הם רוצים להשיג ומה המטרות העסקיות שלהם. בהרצאה נלמד להפוך את היעדים העסקיים ליעדים שיווקים. כי זו הדרך היחידה להשיג את החלום העסקי שלכם.

 

מה כוללת ההרצאה?

כל משתתפי ההרצאה יקבלו את הכלי שפיתחתי לתכנון תכנית שיווק. במהלך ההרצאה נלמד לבנות תכנית שיווק לעסק בהתאם ליעדים העסקיים שלו ובהתאם לתקציב השיווק שלו.
בהרצאה אלמד אתכם איך הופכים את היעדים העסקיים שלכם ליעדים שיווקים, איך בוחרים את ערוצי השיווק והתקציב של כל אחד, ואיך בוחנים את האפקטיביות של כל ערוץ.

ההרצאה הזו נולדה בעקבות הזמנה שקיבלתי להעביר הרצאה למנהלים במלון אלמא בזכרון יעקב.

  • ניתן להזמין את ההרצאה למפגשי נטווריקנג, לחללי עבודה של עצמאיים, למפגשי עסקים, למנהלים.
  • עלות ההרצאה תיקבע בהתאם למיקום ולמספר המשתתפים.
  • ניתן להאריך את ההרצאה ולהפוך אותה לסדנה מעשית שכולל זמן עבודה על החומרים ומענה לשאלות בנושאי שיווק.

הרצאות נוספות

הרצאה

"ה- X פקטור בשיווק העסק שלך"​

תקציר

"ה- X פקטור בשיווק העסק שלך"​ ​
מה מבדיל אותך מבעל עסק אחר? מה מייחד את העסק שלך? מה מבדיל ביני לבין יועצי שיווק אחרים? רק אני עצמי. מי שאני. מה שאני אוהבת, מה שאני טובה בו, מה שמדליק אותי, מה שמרגש ומניע אותי. זוכרים מהי הסיבה שפתחתם את העסק? זוכרים על מה חלמתם? במה אתם טובים? מה אתם אוהבים בעסק שלכם? איזה לקוחות אתם אוהבים? אלו בדיוק החומרים הכי טובים לשיווק העסק שלכם. בהרצאה הזו תבינו איך להפוך את האהבה שלכם לשיווק.

הרצאה

"איך הופכים אהבה לשיווק"​

תקציר

"איך הופכים אהבה לשיווק"​ ​
מה מבדיל אותך מבעל עסק אחר? מה מייחד את העסק שלך? מה מבדיל ביני לבין יועצי שיווק אחרים? רק אני עצמי. מי שאני. מה שאני אוהבת, מה שאני טובה בו, מה שמדליק אותי, מה שמרגש ומניע אותי. זוכרים מהי הסיבה שפתחתם את העסק? זוכרים על מה חלמתם? במה אתם טובים? מה אתם אוהבים בעסק שלכם? איזה לקוחות אתם אוהבים? אלו בדיוק החומרים הכי טובים לשיווק העסק שלכם. בהרצאה הזו תבינו איך להפוך את האהבה שלכם לשיווק.

רוצים שנעשה לכם סדר ונעזור לכם להבין מה מתאים לכם?

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם ולעזור לכם להיכנס לפוקוס
ולהתחיל לשווק את העסק שלכם בדרך שמתאימה לכם.

בכל שאלה אתם מזומנים להתקשר ואשמח לשוחח איתכם:

אושרה פחימה-שמש
אושרה פחימה-שמש
הרבה יותר ממיתוג
קרא עוד
לא הרבה אנשים יודעים לחבר בין תיאוריה לתכלס. לילך שוסטר עושה זאת בהצלחה. לילך מסבירה את הרציונל שעומד מאחורי קמפיין שיווקי בפייסבוק, ומנגישה אותו לקהל הרחב. בזכות ההרצאה של לילך קיבלתי כלים ברורים ונוחים לתפעול שעוזרים ויעזרו בהמשך בתכנון וביצוע של קמפיינים ברשת. כריזמטית, בקיאה בידע, כלים להמשך, הרצאה מרתקת!

מה אנחנו יכולים לעשות עבורך?

דף נחיתה ממיר

הרשמה בטופס בדף הנחיתה המקצועי שלכם תהפוך גולש אנונימי ללקוח פוטנציאלי שמתעניין בשירות או במוצר שלכם.

אתר עסקי שיווקי

כשמישהו מקבל עליכם המלצה חמה, או מחפש את השירות / המוצר שלכם – בשני המקרים אתם רוצים שהוא יגיע לאתר שלכם.

אסטרטגיית שיווק

הרבה יותר קל ואפקטיבי לשווק את העסק שלך בעזרת תכנית אסטרטגית שעוזרת לקבל תוצאות טובות ומאפשרת למידה ושיפור תמידי.

אוטומציה שיווקית

כל פעולה שקשורה לשיווק / מכירות / ניהול העסק שאתם עושים יותר מפעם אחת והייתם רוצים לוותר עליו – זה המקום להכניס אוטומציה לעסק.