שירות מדליק

עיצוב גרפי לעסקים

אנחנו מספקים מגוון של שירותים, החל מבניית קונספט ויזואלי לחברות וארגונים, דרך עיצוב לוגו, יעוץ עיצובי לחנויות ועסקים, עיצוב ויזואלי למגוון מוצרי פרסום (משאיות, אריזות, מכוניות, שקיות, שילוט חוצות ועוד) כרטיסי ביקור ועיצוב אתרי אינטרנט.

מה זה עיצוב גרפי לעסקים?

שימוש בחומרים שיווקיים מעוצבים מאפשר לכם להעביר את המסר שלכם בצורה מוצלחת, מהירה וברורה. כאשר הלקוח הפוטנציאלי שלכם נתקל בנכסים העסקיים שלכם, יש לכם כמה שניות בודדות לגרום לו לרצות להמשיך לקרוא, לשמוע ולהכיר אתכם. שימוש בשפה עיצובית והטמעת המיתוג העסקי שלכם, אלו הכלים הוויזואליים שמעצב גרפי נותן לכם.

למי מתאים עיצוב גרפי?

כמעט לכל עסק יש לוגו. אבל עיצוב גרפי זה הרבה מעבר ללוגו של העסק. עיצוב גרפי מלווה את העסק שלכם מהרגע שהוא נולד ולאורך כל ההתפתחות העסקית שלכם. ליווי של מעצב גרפי מאפשר לכם להטמיע את השפה העיצובית שלכם בכל הנכסים העסקיים שהלקוחות שלכם רואים וקוראים.

מה השירות כולל?

חלק מהעסקים נעזרים בנו בתחילת הדרך העסקית שלהם, וחלק מהלקוחות שלנו מקבלים מאתנו ליווי לאורך שנים. כל עסק בהתאם לצרכים שלו. 

עבור כל לקוח התהליך הוא זהה:

 1. תחקיר – הכרות מעמיקה, סבלנית ומקצועית של העסק שלך
  התחקיר מהווה את אפיון העסק ובמהלכו אנו בודקים לאיזה צבע וצורה בעלי העסק מתחברים. בנוסף אנו מבינים את מטרותיו, אופי הלקוחות והצרכים של החברה או הארגון, וכל זאת על מנת לספק את הנראות הויזואלית הנכונה, כזו שתשרת את העסק שלך.

 2. התאמה וקונספט
  על פי התחקיר אנו מבצעים בדיקה האם הצבעים והצורות מתאימים לאופי החברה ולמטרותיה כאשר דרך המסקנות המושגות אנו מגבשים את הרעיון הוויזואלי עבור החברה שלך.

 3. סקיצות
  בשלב זה אנו מתחילים לגבש את הרעיון שמאחורי הקונספט ולהביא אותו להגשמה ע”י בניית סקיצות לעיצובים הנדרשים.

 4. עיצוב וירידה לפרטים הקטנים
  לאחר אישור הסקיצות מגיע השלב של הגימורים, בו אנו משייפים ומלטשים את הסקיצות ומביאים אותם לידי מוצר מוגמר המוכן לדפוס או לפרסומים שונים לפי הצורך.

 5. הטמעה
  הטמעת העיצובים נעשית לכל צורכי פרסום העסק על מנת ליישר קו עיצובי ברור ותואם למיתוג עסק שלך כגון: כרטיסי ביקור, אתר אינטרנט, ניירת משרדית, מוצרי פרסום, עטיפת רכבים, אריזות ועוד.

מחירים

אנחנו מאמינים שכל עסק זקוק לשירות של מעצב גרפי, ולכן אנחנו מתעקשים להציע טווח מחירים הוגן. בעיצוב גרפי יש הרבה סוגים של עבודות ושירותים, ולכן כל עבודה תתומחר בנפרד.

רוצים שנעשה לכם סדר ונעזור לכם להבין מה מתאים לכם?

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם ולעזור לכם להיכנס לפוקוס
ולהתחיל לשווק את העסק שלכם בדרך שמתאימה לכם.

מתאים לכם שיחת פוקוס במתנה?

בכל שאלה אתם מזומנים להתקשר ואשמח לשוחח איתכם:

מה עוד אנחנו יודעים לעשות?

אתרים מעוצבים בוורדפרס

בניית דפי נחיתה מעוצבים

עיצוב גרפי לעסקים

ייעוץ אסטרטגי

הרצאות/סדנאות

קורס שיווק

ליווי שיווקי