אוטומציה שיווקית

אוטומציה שיווקית משלבת את 3 הדברים שאני הכי אוהבת – יעילות, חוכמה ויצירתיות.

אוטומציה שיווקית מאפשרת לך:

 1. לחסוך זמן
  אני בטוחה שיש לכם כל מיני פעולות שאתם עושים שוב ושוב. זה יכול להיות במענה ראשוני ללקוח מתעניין, זה יכול לקרות בשירות הלקוחות וזה יכול להיות בהתנהלות העסקית היום יומית שלכם. בכל המקרים הללו אוטומציה חכמה לעסק תחסוך לכם זמן ותאפשר לכם להיות זמינים לעשות בדברים חשובים ומעניינים יותר.
 2. לשווק טוב יותר את העסק
  אוטמציה בתחום השיווק יכולה להגדיל את מספר ההרשמות בדף נחיתה שלכם, את מספר הפניות דרך האתר שלכם, להעלות את אחוזי ההמרה במהלכי השיווק ולהגדיל את מספר הלקוחות החדשים שפונים ומשלמים לכם.
  כל בעל עסק יודע שהוא צריך להשקיע לא מעט זמן בשיווק. בשביל לקבל תוצאות מעולות כדאי לנהל את השיווק בצורה חכמה, יעילה ואוטמטית.
 3. להרוויח יותר כסף
  עולם המכירות הוא תחום מסועף שבנוי מכה שלבים בכמה ערוצים. אוטומיצה בתחום המכירות יכולה לייעל את המערכת, למנוע נזילות ולהגדיל את אחוזי הסגירה בכל תהליכי המכירה בעסק שלך.

 

אוטומציה שיווקית מתאימה לעסקים שרוצים לצמוח, מבינים שניתן לעבוד יעיל וחכם יותר, ורוצים לשקיע את הזמן היקר שלהם בפיתוח וקידום העסק, ולא בחזרה על אותן פעולות שוב ושוב.

אם אתם חושבים שהגיע הזמן להתייעל ולעבוד בצורה מתקדמת וחכמה יותר, אשמח לשוחח אתכם ולבדוק האם גם אתם יכולים להתחיל להנות מאוטומציה שיווקית.

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליך ולעזור לך להיכנס לפוקוס ולהתחיל לשווק את העסק שלך בדרך שמתאימה לך.

בכל שאלה אתם מזומנים להתקשר ואשמח לשוחח איתכם:

מה אנחנו יכולים לעשות עבורך?

דף נחיתה ממיר

הרשמה בטופס בדף הנחיתה המקצועי שלכם תהפוך גולש אנונימי ללקוח פוטנציאלי שמתעניין בשירות או במוצר שלכם.

אתר עסקי שיווקי

כשמישהו מקבל עליכם המלצה חמה, או מחפש את השירות / המוצר שלכם – בשני המקרים אתם רוצים שהוא יגיע לאתר שלכם.

אסטרטגיית שיווק

הרבה יותר קל ואפקטיבי לשווק את העסק שלך בעזרת תכנית אסטרטגית שעוזרת לקבל תוצאות טובות ומאפשרת למידה ושיפור תמידי.

אוטומציה שיווקית

כל פעולה שקשורה לשיווק / מכירות / ניהול העסק שאתם עושים יותר מפעם אחת והייתם רוצים לוותר עליו – זה המקום להכניס אוטומציה לעסק.